Zwycięstwa Warki i Mazowsza, remis Zwolenianki, porażka Kozienic Janikowa

/W.Ł./
Maksymilian Kiraga strzelil dwa gole dla Warki w meczu z Plonem Garbatka.
Maksymilian Kiraga strzelil dwa gole dla Warki w meczu z Plonem Garbatka. Tadeusz Klocek
Zespoły czwartej ligi mazowieckiej regionu radomskiego rozegrywały mecze kontrone.

Oto wyniki:

KS Warka - Plon Garbatka 5:1 (2:0), Kiraga i Bąkowski po 2, Kiliański.
Warka: Kostrzewa - Blank, Wachowicz, Rokita, Bąkowski, Skorupa, Madej, Kucharski, Jończyk, Kiliański, Kiraga, oraz Bielecki, Kowalczyk, Kapusta, E. Sładkowski, Filipek.

Ursus Warszawa - Mazowsze Grójec 2:4 (2:2), Sowiński 2, Sikora 15 - Wojtulewicz 40, 44, Kikowski 65, Kotański 72.

Mazowsze, I połowa: Przepiórka - Baranowski, Białecki, Pluta, Kołacz - Karls, Jaskólski, Zawadzki, Lepa - Wojtulewicz, Kulczycki.

Mazowsze II połowa: Kapusta - Dusiński, Kikowski, Tkaczyk, Czacharowski - Molga, Białek, Nojek M., Kotański - Hrycajewski, Kołakowski.

W Mazowszu testowano bramkarza Pilicy Białobrzegi, Konrada Kapustę.

Zwolenianka Zwoleń - Podlasie Biała Podlaska 2:2 (2:0), samobójcza, Sobkowiak.

Zwolenianka: Drab - Kopeć, Molendowski, Janakowski, Markiewicz, Kubica, Sobkowiak, Banaszkiewicz, Godlewski, Czaplarski, Seremak oraz Stawiarski (bramkarz), Skorupski, Majewski, Turczyk.

Zwolenianka zagrała bez kilku podstawowych swoich piłkarzy, Pawła Lewandowskiego, Krzysztofa Stypińskiego, Łukasza Tęczy, Kamila Marszałka, Marcina Sztobryna. W Zwoleniance nie ma już Karola Gołębiowskiego, który trenuje w drużynie lidera radomskiej klasy okręgowej, Polonii Iłża.

KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski - KS Kozienice Janików 4:2 (1:0), Konrad Kłos 2 dla Kozienic.

Kozienice Janików: Minda - Żak, Strąg, Jańczyk, Chmielewski, Łapiński, Kalinka, Kil, Dziosa, Ogonek, Kamola, oraz Kowalczyk (bramkarz), Kłos, Wasiłek, Molęda.

W zespole Kozienic Janikowa testowani byli dwaj piłkarze Wisły Puławy, pomocnik Sebastian Dziosa i napastnik Mateusz Kamola.

Do 87 minuty utrzymywał się wynik 1:1 i nic nie wskazywało, że podopieczni trenera Jacka Prockiego
zejdą z boiska pokonani. Rezerwy KSZO strzeliły trzy gole i w 90 minucie było już 4:1. Wynik meczu ustalił Konrad Kłos.

Więcej czytaj w poniedziałkowym "Echu Sportowym".