1. liga piłkarek ręcznych. Bardzo wysoka wygrana Suzuki Korona Handball Kielce w Jarosławiu

Marta Rosińska.
Marta Rosińska. Joanna Gołąbek
W meczu 1. ligi piłkarek ręcznych, JKS San Jarosław przegrał z Suzuki Koroną Handball Kielce.

ZOBACZ>>> Kieleckie piłkarki ręczne relaksowały się w Basenach Tropikalnych - zobacz zdjęcia

JKS San Jarosław - Suzuki Korona Handball Kielce 19:39 (7:17)
Suzuki Korona Handball: Szplit – Zygadlewicz 1, Zimnicka 3, Grzejszczak 3 (1), Gliwińska 3 (2), Staszewska 5, Herman 2 (1), Czekala 3, Szymanik 3, Jach 2, Piwowarczyk 2, Rosińska 6 (1), Mikocka 4, Kędzior 2.

Jedna ze słabszych drużyn pierwszej ligi nie była w stanie przeciwstawić się kielczankom, mimo że te zagrały w osłabionym składzie. Z różnych przyczyn zabrakło Małgorzaty Hibner, Agnieszki Młynarskiej-Papaj, Magdaleny Skowrońskiej i Michaliny Pastuszki. Wobec nieobecności Hibner, do Jarosławia pojechała Marta Chodakowska, bramkarka, która przez kilka miesięcy leczyła kontuzję, ale nie było potrzeby, żeby wychodziła na boisko.

W tej sytuacji kadrowej bardzo dużo minut na boisku dostały mniej doświadczone zawodniczki Suzuki Korony Handball. Nie miało to żadnego znaczenia dla przebiegu gry. Od początku drużyna gości zaproponowała warunki w obronie, z którymi zawodniczki z Jarosławia nie mogły sobie poradzić. Kielczanki miały mnóstwo okazji do kontr i z nich korzystały, rzucając bramki. W 14 minucie JKS San przegrywał 2:9, w 23 - 4:15.

Dziesięciobramkową różnicę do przerwy zespół z Kielc pomnożył przez dwa w drugiej połowie, w której nic w obrazie gry się nie zmieniło. W 44 minucie było 10:28, a dwadzieścia bramek przewagi nasze szczypiornistki osiągnęły w 53 minucie (15:35).

Kolejny mecz Suzuki Korona Handball rozegra w najbliższą sobotę, 27 marca, o godzinie 12 podejmując MKS Karczew.

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH ŁOMŻA VIVE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

KARACIĆ BIERZE NUMER PO JANCU. ZOBACZ, Z JAKIMI NUMERAMI W NOWYM SEZONIE BĘDĄ GRALI ZAWODNICY PGE KIELCE

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: