1. liga piłkarzy ręcznych. AZS UJK Kielce pokonał Viret CMC Zawiercie

Archiwum
W meczu 1. ligi piłkarzy ręcznych. AZS UJK Kielce wygrał z Viretem CMC Zawiercie.

AZS UJK Kielce - Viret CMC Zawiercie 34:32 (16:13)
AZS UJK: Czerwiński, Pyrka, Drozd - Bernacki 4, M. Bysiak 3, A. Pinda 1, Bulski 4 (2), Boszczyk 2, Wacek, Siedlarz 2, Sornat 4, Pawłowski 5, Zdziech 8 (5), Gasin 1.

Kielczanie prowadzili przez cały mecz, w pewnym momencie różnicą nawet sześciu goli, a jednak doszło do nerwowej końcówki. Na szczęście to gospodarze zachowali w ostatnich sekundach zimną krew i punkty zostały w Kielcach.

AZS UJK grało nierówno, po okresie bardzo dobrej gry zdarzały mu się serie błędów. Mimo to drużyna trenera Tomasza Błaszkiewicza cały czas prowadziła i powoli powiększała różnicę bramek - w 7 minucie było 6:3, w 10 - 8:4. W 35 minucie zespół z Kielc wygrywał już różnicą sześciu trafień - 20:14. Od tego momentu jednak stracił trzy bramki z rzędu. W 45 minucie "akademicy" znów odbudowali przewagę (27:22) i znów nastąpił okres ich słabszej gry. W dodatku w 48 minucie czerwoną kartkę za faul zobaczył ich najlepszy strzelec, Filip Zdziech. W 59 minucie Viret CMC zbliżył się na różnicę jednej bramki, a mogło być gorzej, ale udaną interwencją popisał się Ignacy Drozd, który pojawił się w kieleckiej bramce na ostatnie minuty, goście zmarnowali też jedną akcję, gubiąc piłkę. Gol Jakuba Bulskiego z rzutu karnego rozstrzygnął o zwycięstwie AZS UJK.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: