1. liga piłkarzy ręcznych. Dobra pierwsza połowa, fatalna druga. KSZO Ostrowiec przegrał w Zawierciu

Dawid Łukasik
W meczu 1. ligi piłkarzy ręcznych, Viret CMC Zawiercie wygrał z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Viret CMC Zawiercie - KSZO Ostrowiec Św. 30:23 (14:16)
KSZO: Piątkowski, Kijewski - Grabarczyk, Chmielewski 2, Falasa, Jeżyna 9, Cukierski, Kogutowicz, Grabowski 1, Granat 1, Jędrzejewski, Włoskiewicz 1, Kowalczyk 1, Ćwięka 7, Wojkowski 1.

W Zawierciu zagrały jakby dwie drużyny KSZO. W pierwszej połowie, a w zasadzie pierwszych 20 minutach meczu, zagrał KSZO świetnie walczący w obronie, mający poukładany atak pozycyjny, często wykorzystujący kontrataki, umiejętnie rozrzucający grę do skrzydeł. W efekcie w 20 minucie goście prowadzili 13:8. Od tego momentu coś się w grze gości zaczęło psuć. Złapali kilka kar dwuminutowych, co wykorzystali rywale, stracili skuteczność. Ale do przerwy prowadzili.

Po nie to był już zupełnie inny KSZO. Atak wyglądał bardzo źle, nasi zawodnicy obijali bramkarz Viretu, w obronie brakowało zęba. W efekcie przez 19 minut gry ostrowczanie zdobyli tylko trzy bramki. W 55 minucie drużyna z Zawiercia była już daleko z przodu - było 29:21.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: