1. liga piłkarzy ręcznych. Druga porażka Wisły Sandomierz z beniaminkiem

Archiwum
W meczu 1. ligi piłkarzy ręcznych, AZS AGH Kraków pokonał Wisłę Sandomierz.

AZS AGH Kraków - Wisła Sandomierz 31:24 (15:12)
Wisła: Skowron, Pęgielski - A. Malinowski, Szklarski 2, Białkowski, Rusin 8 (5), Radwański 1, Wiącek 2, S. Malinowski 1, Chudzik 2, Pawelczyk 1, Skuciński 2, Kozioł 2, Werstler 3.

Sandomierzanie ponieśli drugą w tym sezonie porażkę z beniaminkiem, w pierwszej kolejce przegrali w Rudzie Śląskiej z Grunwaldem. Wygrana AZS AGH była wyraźna, choć Wisła miała w tym spotkaniu kilka fragmentów dobrej gry. Niestety, w innych popełniła zbyt dużo prostych błędów.

Obie drużyny przystąpiły do pojedynku, mając zerowe konta punktowe. Lepiej zaczęli mecz krakowianie, którzy w 13 minucie prowadzili 7:4, a w 22 już 12:7. Po przerwie goście poprawili grę, odrabiali straty i kilka razy zbliżyli się na różnicę jednego gola. W 43 minucie "akademicy" prowadzili tylko 20:19. Za chwilę było 21:20 i wtedy nastąpił okres, w którym Wisła popełniła kilka strat, zespół z Krakowa zdobył pięć bramek z rzędu, co rozstrzygnęło spotkanie.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: