1. liga piłkarzy ręcznych. KSZO Ostrowiec wygrał z Unimetalem Recykling MTS Chrzanów

Dawid Łukasik
W meczu 1. ligi piłkarzy ręcznych, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski wygrał z Unimetalem Recykling MTS Chrzanów.

KSZO Ostrowiec Św. - Unimetal Recykling MTS Chrzanów 29:25 (16:12)
KSZO: Piątkowski, Kijewski - Grabarczyk, Chmielewski 5, Falasa 2, Tkaczyk 1, Jeżyna 5 (4), Cukierski, Grabowski 2, Granat, Jędrzejewski 8, Włoskiewicz 3, Kowalczyk, Ćwięka 2, Wojkowski 1.

Ostrowczanie najlepiej zagrali w pierwszej fazie meczu. Skuteczna obrona, dobrze poprowadzony atak pozycyjny i kontry spowodowały, że drużyna trenera Tomasza Radowieckiego w 8 minucie prowadziła 6:2, a sześć minut później 10:4. Potem mecz się wyrównał. Na początku drugiej połowy gospodarze zaczęli mieć problemy ze skutecznością i chrzanowianie odrabiali straty, w 40 minucie doprowadzając do remisu 20:20. KSZO szybko się otrząsnął i zdobył trzy gole z rzędu.

Drugi przestój gospodarzy nastąpił w końcówce meczu. Od stanu 27:23 w 50 minucie szczypiorniści z Ostrowca nie zdobyli gola przez osiem minut. Na szczęście rywale też byli nieszczególnie skuteczni i zdobyli w tym czasie tylko dwa gole. W ostatnich minutach trafienia Michała Grabowskiego i Wiktora Jędrzejewskiego przypieczętowały zwycięstwo gospodarzy.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: