1. liga piłkarzy ręcznych. KSZO Ostrowiec wysoko pokonał ostatnią drużynę w tabeli

Archiwum
W rozegranym awansem meczu 1. ligi piłkarzy ręcznych, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski wygrał z ASPR Zawadzkie.

KSZO Ostrowiec Św. - ASPR Zawadzkie 40:28 (17:12)
KSZO: Kijewski - Chmielewski, Falasa 5, Iskra 5, Jeżyna 5, Ćwięka 8, Cukierski 1, Kogutowicz 3, Lazarowicz 2, Grabowski, Granat 4 (1), Dąbrowski 2 (1), Kłonica, Wojkowski 5, Jagiełło.

Szczypiorniści KSZO wysoko pokonali ostatnią drużynę w tabeli, która ma zerowy dorobek punktowy i, przynajmniej do soboty, kiedy swoje mecze rozgrywają Olimpia Medex Piekary Śląskie i KSSPR Końskie, wskoczyli na pozycję lidera grupy D pierwszej ligi.

Ostrowczanie problemy, i to niewielkie, mieli tylko w pierwszej fazie piątkowego spotkania. Zaczęli wprawdzie od prowadzenia 5:2, ale potem na chwilę stracili koncentrację, oddali kilka nieskutecznych rzutów i parę razy zgubili piłkę, w efekcie czego goście doprowadzili do remisu 5:5, a chwilę potem 7:7. Od tego jednak momentu drużyna trenera Tomasza Radowieckiego zdobyła cztery bramki z rzędu, a w 16 minucie wygrywała 13:8. Bardzo dobrze funkcjonowała obrona, wiele piłek odbił bramkarz Kasper Kijewski.

W końcówce pierwszej połowy przewaga już nie urosła, ale działo się to po przerwie, w której ostrowczanie nie mieli już większych przestojów. W 41 minucie wygrywali już 27:17.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: