1. liga piłkarzy ręcznych. Mimo osłabień AZS UJK Kielce wyraźnie pokonał SMS ZPRP Kielce

Patryk Ptak/AZS UJK Kielce
W zaległym meczu 1. ligi piłkarzy ręcznych, SMS ZPRP Kielce przegrała z AZS UJK Kielce.

ZOBACZ>>> Piłkarze ręczni AZS UJK Kielce stracą najlepszego strzelca. Chce grać w wyższej lidze

SMS ZPRP Kielce - AZS UJK Kielce 23:28 (10:16)
SMS ZPRP: Ałaj, Poźniak - Kosiba, Węgielewski 1, Bykowski, Głuszczenko, Graczyk 4, Ruhnke 1, Domagała 2, Będzikowski 3, Antolak 2, Michałowicz 5, Wawrzyniak 3 (3), Stempin 2.
AZS UJK: Czerwiński, Drozd - Papaj 2 (2), Boszczyk 1, Stępnik 4, Siedlarz 3, P. Bysiak, Goliszewski 8 (1), Sornat, Pawłowski 3, Zdziech 4, M. Bysiak 3.

AZS UJK z różnych przyczyn, głównie z powodu kontuzji, zagrał bez Jakuba Bulskiego, Kacpra Pyrki, Aleksego Szyca, Piotra Szafarczyka, Krzysztofa Bernackiego, Piotra Gasina i Wiktora Wójcika.

O wygranej gości zadecydował praktycznie okres między 7. a 15. minutą, kiedy AZS UJK zagrał bardzo dobrze w obronie, kilka razy dobrze interweniował Wojciech Czerwiński, akademicy uruchomili kontratak i nie stracili w tym czasie ani jednego gola, sami rzucając siedem. Z 3:3 zrobiło się 3:10. W 23 minucie SMS przegrywała 6:15. W drugiej połowie bardziej doświadczona drużyna trenera Tomasza Błaszkiewicza kontrolowała wynik i ani raz nie dała rywalom zbliżyć na różnicę pozwalającą myśleć o wygranej.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: