1. liga piłkarzy ręcznych. SMS ZPRP II Kielce wygrała na wyjeździe z ASPR Zawadzkie

Archiwum
W meczu 1. ligi piłkarzy ręcznych, ASPR Zawadzkie przegrała z SMS ZPRP II Kielce.

ASPR Zawadzkie - SMS ZPRP II Kielce 26:31 (12:15 )
SMS II: Wysocki, Pieńkowski - Wleklak 1, Rybarczyk, Grzenkowicz 6, Siekierka 3, Wrona, Wasiak 8 (5), Welcz 1, Wierzbicki 3, Sarnowski 3, J. Bojarczuk, Zając, T. Bojarczuk 3, Koc 3.

Wyrównane i trzymające do ostatnich minut w napięciu spotkanie. Lepiej rozpoczęli je gospodarze, którzy w 13 minucie prowadzili 8:5. Potem do głosu doszli kielczanie, którzy w 21 minucie wygrywali 10:9, a w końcówce pierwszej połowy powiększyli przewagę.

W drugiej połowie prowadzenie zmieniało się kilka razy. W 36 minucie był remis 17:17, a sześć minut później gospodarze wygrywali 21:20. Końcówka znów dla gości. Drużyna trenera Rafała Bernackiego rozstrzygnęła sprawę w ostatnich minutach - w 56 prowadziła 26:25 i zdobyła cztery gole z rzędu.