1. liga piłkarzy ręcznych. Wisła Sandomierz przegrała w Chrzanowie

Archiwum
W meczu 1. ligi piłkarzy ręcznych, Unimetal Recykling MTS Chrzanów wygrało z Wisłą Sandomierz.

Unimetal Recykling MTS Chrzanów - Wisła Sandomierz 32:25 (18:13)
Wisła: Skowron, Pęgielski, Ciepliński - Szklarski, Kabata 3, Białkowski, Rusin 2 (1), Statuch 1, Więcek 1, S. Malinowski 3, Chudzik, Pawelczyk 2 (1), Skuciński 5, Kozioł 1, Werstler 7, A. Malinowski.

W pierwszej rundzie Wisła wygrała z ekipą z Chrzanowa po rzutach karnych, a w rewanżu było tylko kilka momentów, w których sandomierzanie mogli pomyśleć o wywiezieniu z terenu rywala jakiejś zdobyczy. W 6 minucie był remis 3:3, a potem MTS zdobyło cztery bramki z rzędu. Potem nastąpiły kolejne serie - goście trafili trzy razy, podobnie za moment gospodarze. W 20 minucie chrzanowianie wygrywali tylko 12:11.

Po zmianie stron początkowo dominowała drużyna trenera Adama Węgrzynowskiego. W 49 minucie po golu Pawła Statucha MTS prowadziło tylko 22:21, a w 52, po trafieniu Grzegorza Pawelczyka z karnego, tylko 23:22. Od tego drugiego wyniku zespół z Chrzanowa zdobył jednak cztery gole z rzędu, co rozstrzygnęło o jego zwycięstwie.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: