1. liga piłkarzy ręcznych. Wygrana SMS ZPRP Kielce z KSSPR Końskie

W meczu 1. ligi piłkarzy ręcznych, SMS ZPRP Kielce wygrała z KSSPR Końskie.

SMS ZPRP Kielce - KSSPR Końskie 28:24 (12:13)
SMS ZPRP: Ałaj, Poźniak - Kosiba, Pacuła, Węgielewski 1, Bykowski, Smulski, Głuszczenko, Kapela 2, Graczyk 2, Ruhnke 3 (1), Rosowski, Domagała 3, Będzikowski 6 (3), Antolak 10 (3), Michałowicz 1 (1).
KSSPR: Szot 1, Jarosz - P. Napierała 3, Woś 1, W. Sękowski, Kozłecki, Ł. Sękowski 7 (2), B. Sękowski 4, Ciszek, Rurarz 1, Kubała 3, P. Matyjasik 2, Słonicki 2.

Wynik meczu jest niespodzianką, bo KSSPR jest dużo wyżej notowanym zespołem niż SMS ZPRP. Początek spotkania nie wskazywał na niespodziankę. Gospodarze popełniali sporo błędów w ataku, narażając się na kontry. W 14 minucie zespół z Końskich prowadził 9:4. Od tego momentu zdecydowanie lepiej zaczęła grać drużyna Mariusza Jurasika, która szybko odrabiała straty i minutę przed przerwą objęła prowadzenie 12:11.

Podobnie wyglądała druga połowa. Początek znów należał do konecczan, którzy w 42 minucie wygrywali już różnicą sześciu trafień (20:14). Jednak od tego momentu nastąpiła całkowita zapaść w grze ofensywnej gości, przez co SMS zdobyła aż osiem bramek z rzędu i w 51 minucie prowadziła 22:20. KSSPR doprowadziło jeszcze do remisu, a w 57 minucie było tylko 25:24 dla zespołu z Kielc, ale do końca spotkania gole zdobywali wyłącznie miejscowi.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: