1. liga piłkarzy ręcznych. Wyraźna porażka SMS ZPRP Kielce w Białej Podlaskiej

W meczu 1. ligi piłkarzy ręcznych, AZS AWF Biała Podlaska wygrał z SMS ZPRP Kielce.

AZS AWF Biała Podlaska - SMS ZPRP Kielce 32:23 (15:12)

SMS ZPRP: Kaczmarczyk, Zacharski - Gołda 3, Walczyk 1, Schabowski, Kolano 6, Czarnecki 3 (2), Brzeziński, Krawczyk 1, Bienenda 4 (1), Czaja 2, Pacuła 1, Rosowski 2.

AZS AWF, który długo utrzymywał się w ścisłej czołówce grupy C pierwszej ligi, ostatnio przegrał trzy mecze z rzędu i spadł na piąte miejsce w tabeli. W meczu z ostatnią w tabeli drużyną SMS Kielce nie zamierzał tracić kolejnych punktów. Ale w pierwszej połowie kielczanie nie ułatwiali gospodarzom sprawy. Wprawdzie niemal cały czas prowadziła "Biała", ale przewaga nie była dużą, najwyższa była w 21 minucie - 10:6.

Niewysokie prowadzenie miejscowych utrzymywało się jeszcze przez kilkanaście minut po zmianie stron. AZS AWF zaczął odjeżdżać dopiero od 47 minuty, kiedy wygrywał 22:19. Od tego momentu zdobył cztery bramki z rzędu, a ostatnie sześć minut wygrał 5:2.