1. liga piłkarzy ręcznych. Wyraźna wygrana KSZO Ostrowiec w Rudzie Śląskiej

Archiwum
W meczu 1. ligi piłkarzy ręcznych, Grunwald Ruda Śląska przegrał z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Grunwald Ruda Śl. - KSZO Ostrowiec Św. 27:38 (16:19)
KSZO: Piątkowski, Kot - Chmielewski 2, Falasa 4, Iskra 6, Jeżyna 3, Ćwięka 9 (2), Cukierski, Kogutowicz, Lazarowicz 7, Grabowski 2, Granat, Jędrzejewski, Wojkowski 4, Jagiełło 1 (1).

Zdecydowana wygrana ostrowczan na boisku beniaminka, choć pierwsza połowa spotkania była dość wyrównana. W 19 minucie gospodarze prowadzili 12:10. Jednak od stanu 14:13 w 22 minucie drużyna trenera Tomasza Radowieckiego rzuciła trzy bramki z rzędu i zaczęła powoli przejmować kontrolę nad meczem.

W drugiej połowie gra gości była zdecydowanie lepsza i szybko budowali oni przewagę. W 45 minucie wygrywali 30:22, a w 54 już 36:24.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: