1. liga piłkarzy ręcznych. Wysoka porażka Wisły Sandomierz na zakończenie rozgrywek

Archiwum
W meczu 1. ligi piłkarzy ręcznych, Wisła Sandomierz przegrała z Padwą Zamość.

Wisła Sandomierz - Padwa Zamość 24:37 (11:19)
Wisła: Skowron, Pęgielski, Ciepliński - A. Malinowski 1, Szklarski 1, Kabata 4, Rusin 1, Statuch, Wiącek 1, S. Malinowski, Chudzik, Pawelczyk 1 (1), Kozioł 4, Werstler 7.

Dla Wisły, która w ostatniej kolejce pauzuje, był to ostatni mecz w tym sezonie. Już wcześniej było wiadomo, że sandomierzanie zajmą ostatnie, jedenaste miejsce w grupie D pierwszej ligi.

Spotkanie było toczone w szybkim tempie. W 4 minucie był remis 2:2, a potem wicelider zdobył cztery bramki z rzędu. Potem Padwa, dysponująca zdecydowanie mocniejszym składem, systematycznie budowała przewagę. W 28 minucie czerwoną kartkę za faul zobaczył Paweł Statuch. Co ciekawe, była to jedyna kara "wiślaków" w tym spotkaniu. Gospodarze mieli problemy z wykonywaniem rzutów karnych - w pierwszej połowie zmarnowali trzy, w całym meczu cztery.

W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. Mecz był toczony w intensywnym tempie, momentami chaotyczny, ale korzystali na tym zamościanie, ciągle powiększając prowadzenie. W 55 minucie wygrywali już różnicą piętnastu trafień - 36:21.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: