1 liga piłkarzy ręcznych. Wysoka wygrana KSSPR Końskie w derbach z KSZO Ostrowiec. 4 gole bramkarza gospodarzy

Marcin Radzimowski
W meczu 1. ligi piłkarzy ręcznych, KSSPR Końskie wygrało z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

KSSPR Końskie - KSZO Ostrowiec Św. 35:26 (19:10)
KSSPR: Markowski 4 - P. Napierała 7, Woś 3, W. Sękowski, B. Sękowski 3, Biegaj 5, Ciszek, Włodarski 2, Rurarz 2, Kubała, P. Matyjasik 8 (3), Słonicki 1.
KSZO: Piątkowski, Kijewski - Chmielewski 4, Falasa, Iskra 6, Jeżyna 3, Ćwięka 7 (1), Kogutowicz, Lazarowicz, Grabowski 1 (1), Granat, Jędrzejewski 5, Wojkowski.

Zdecydowaną wygraną w derbach województwa gospodarze zapewnili sobie w pierwszej połowie, w której dominowali w każdym elemencie. Na początku meczu konecczanie przycisnęli KSZO mocną defensywą, zmusili rywali do prostych błędów i nieskutecznych rzutów. W 11 minucie prowadzili 8:3, a w 24 było 16:6 i w zasadzie było po meczu.

W drugiej połowie spotkanie było wyrównane, KSSPR kontrolowało wynik, a show zrobił bramkarz gospodarzy, Krzysztof Markowski, który do wielu bardzo dobrych interwencji i do bramki zdobytej w pierwszej połowie, w drugiej dołożył trzy kolejne rzucone gole.