1. liga. Wygrana piłkarzy ręcznych KSSPR Końskie w Warszawie z AZS UW. Debiut 15-latka

W meczu pierwszej ligi piłkarzy ręcznych, AZS UW Warszawa przegrał z KSSPR Końskie.

AZS UW Warszawa - KSSPR Końskie 26:34 (14:15)

KSSPR: Szot 1, Kucharczyk - Woś, B. Sękowski 4 (1), Maleszak 5, Pilarski 6, Wolski, Fidor, Rożnowski, Goliszewski 7, Janus, P. Matyjasik 7 (1), T. Napierała 1, Gasin 3.

Konecczanie bardzo dobrze rozpoczęli mecz i w 7 minucie wygrywali 6:2. Potem coś się w grze gości zacięło, marnowali czyste pozycje, rzuty karne (w pierwszej połowie trzy, w całym meczu aż pięć), czemu przysłużył się doświadczony bramkarz "akademików", Piotr Ner, dawali się zaskakiwać rzutami z drugiej linii, słabo bronili bramkarze. W 13 minucie AZS UW przegrywał tylko 6:7, a w 20 gospodarze objęli prowadzenie 10:9. Od tego momentu spotkanie się wyrównało i obie drużyny prowadziły na przemian.

Podobnie wyglądał początek drugiej połowy. W 39 minucie po golu z rzutu karnego Dominika Nowakowskiego (syna grającego kiedyś również na lewym skrzydle legendarnego zawodnika reprezentacji Polski i Iskry Kielce, Roberta), był remis 20:20. Od tej chwili jednak rozpoczął się okres świetnej gry gości. Drużyna trenera Roberta Napierały znakomicie broniła, piłki zaczął odbijać Daniel Szot, konecczanie zaczęli kończyć kontrataki, rozegrali też kilka składnych, efektownych i skutecznych ataków pozycyjnych. W 50 minucie KSSPR prowadziło 30:22. W końcówce zadebiutował w pierwszej lidze 15-letni wychowanek klubu z Końskich, rozgrywający Kacper Rożnowski.