10-bramkowe zwycięstwo piłkarzy ręcznych Politechniki

PK
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce wygrała z Siódemką Mysłowice.

AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - Siódemka Mysłowice 28:18 (12:7)

Politechnika: Godzwon, Porzucek – Kamys 2, Sadecki, Kozieja 1, Lasocki 2, Kwieciński 1, Rączka 2, Nowakowski 6, Konopacki 3, Styrna 4, Nowak 3, Żaba-Żabiński 1, Glita 3, Lenty.

Początek spotkania mógł zasiać nieco niepokoju, bo w 5 minucie gospodarze przegrywali 1:3. Potem jednak „akademicy” poukładali grę, a mocną obroną zaczęli zmuszać rywali do błędów. W 22 minucie Politechnika prowadziła już 9:5. Potem jej przewaga rosła, choć w 51 minucie zespół z Mysłowic zbliżył się na różnicę czterech goli (19:15), to jednak końcówka należała zdecydowanie do drużyny trenera Pawła Sieczki. Dla AZS było to pierwsze zwycięstwo w sezonie.