Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

12-letni Maciej Rawski z Łosienka nie jest w stanie samodzielnie funkcjonować. Jego rodzice proszą o pomoc. Zobacz zdjęcia

Paula Goszczyńska
Paula Goszczyńska
Każda pomoc przybliża chłopca do samodzielności i normalnego życia w dorosłości.
Każda pomoc przybliża chłopca do samodzielności i normalnego życia w dorosłości. Archiwum prywatne
Maciej Rawski z Łosienka w gminie Piekoszów to niesamowity 12-latek, któremu towarzyszy autyzm oraz wiele innych dysfunkcji utrudniających samodzielne funkcjonowanie. Zaburzenia ze spektrum autyzmu zostały zdiagnozowane u chłopca, gdy miał 3 latka. Od tego czasu rodzice robią, co w ich mocy, aby zapewnić mu efektywną terapię. Pomóżmy.

12-letni Maciej Rawski z Łosienka cierpi na autyzm. Pomóżmy

Dzięki regularnej terapii i rehabilitacji Maciek zrobił ogromne postępy. Nie jest w stanie samodzielnie funkcjonować, ale dzięki wsparciu nauczyciela wspomagającego chodzi do szkoły i próbuje nawiązywać kontakty z rówieśnikami. - Leczenie i terapia Maćka są bardzo kosztowne i wymagają naszego pełnego zaangażowania. Terapia dziecka z autyzmem musi być kontynuowana również w domu, dlatego poświęcamy synowi każdą chwilę. Jego przyszłość i samodzielność jest dla nas największą wartością – mówią rodzice.

Mimo, iż Maciek ma trudności w nawiązywaniu kontaktów społecznych jest bardzo pogodnym i chętnym do podejmowania nowych wyzwań chłopcem. Jego samodzielna przyszłość jest największym marzeniem rodziców. Marzeniem, które nie będzie mogło się spełnić bez naszej pomocy.

Chłopiec regularnie uczęszcza na terapię i rehabilitację, co pozwala mu na zrobienie ogromnych postępów w rozwoju. Jednak, aby kontynuować kosztowną terapię potrzebuje wsparcia finansowego. Rodzice Maćka proszą o wsparcie dla swojego syna.

Bardzo prosimy o wsparcie. Każda pomoc przybliża naszego syna do samodzielności w dorosłym życiu, a każdy jego sukces jest dla naszej rodziny bezcenny. Intensywna terapia i rehabilitacja Maćka znacznie przewyższają nasze możliwości finansowe, dlatego każdy gest dobrego serca będzie dla nas niezwykle cenny

– proszą rodzice chłopca.

Terapia i rehabilitacja, której potrzebuje chłopiec są kosztowne i przewyższają możliwości finansowe rodziny. - Niektóre dzieci, takie jak Maciek, potrzebują więcej wsparcia i uwagi niż inne, ale to nie oznacza, że nie mają prawa do normalnego życia – dodają bliscy.

W związku z tym Fundacja Espero Nadzieja dla Dzieci rozpoczęła zbiórkę na rzecz Maćka.

Jego przyszłość i samodzielność jest dla nas największą wartością!

Każda pomoc, bez względu na jej wielkość, przybliża chłopca do samodzielności i normalnego życia w dorosłości. Rodzice będą ogromnie wdzięczni za wsparcie finansowe oraz udostępnienie informacji o zbiórce.

Na rzecz Maćka działa również grupa licytacyjna na Facebooku – KLIKNIJ I POMÓŻ.

Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na dalszą terapię i rehabilitację chłopca. Każdy gest dobrego serca jest dla Maćka i jego rodziny niezwykle cenny. Dlatego, jeśli możesz pomóc, udostępnij informacje o zbiórce, dołącz do grupy licytacyjnej lub przekaż darowiznę na subkonto Maćka. Wspólnie możemy pomóc Maćkowi w osiągnięciu jego celów i zapewnić mu najlepszą opiekę oraz wsparcie w dążeniu do samodzielności w dorosłym życiu.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Opaska na depresję - to może być przełom!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Świętokrzyskie