14. rocznica śmierci Karola "Małpy" Piróga. Rodzina, przyjaciele, kibice Korony Kielce modlili się w kościele świętego Wojciecha [ZDJĘCIA]

Dorota Kułaga
Dorota Kułaga
We wtorek w kościele świętego Wojciecha w Kielcach odprawiona została msza święta w intencji Karola "Małpy" Piróga, wiernego kibica Korony Kielce. Minęło 14 lat od jego śmierci.

Karol Piróg zginął od ciosów zadanych nożem przez jednego z pseudokibiców Wisły Kraków. W rocznicę tego tragicznego zdarzenia w kościele świętego Wojciecha w Kielcach odprawiona została msza święta w intencji Karola.

Uczestniczyło w niej wiele osób - rodzice, brat Bartek z rodziną, przyjaciele, znajomi i spora grupa kibiców Korony. -Bardzo dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w mszy świętej, modlili się w intencji syna, a później pojechali na cmentarz. Tam też pomodliliśmy się, zapaliliśmy znicze. Było wielu kibiców Korony. Cały czas pamiętają o Karolu, czy to uczestnicząc w mszy świętej, czy podczas meczów Korony, za co jesteśmy bardzo wdzięczni - powiedziała Teresa Piróg, mama Karola.

Mistrz Błachowicz liczy na nokaut!

Wideo

Dodaj ogłoszenie