2. liga. Buskowianka tym razem wygrała w Kielcach

PK
W zaległym meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, SMS ZPRP II Kielce przegrała z Buskowianką Busko Zdrój.

SMS ZPRP II Kielce – Buskowianka Busko-Zdrój 23:29 (16:18)

SMS ZPRP II: Paszylk, Trojanowski – Kosiba 3, Pacuła 2, Bączek, Bykowski 2, Głuszczenko 1, Graczyk, Ruhnke 8 (3), Tomczak 7, Rosowski, Domagała.

Buskowianka: Duda, Smagór – Grzyb 2, Żarnowski 2, Mizdra, Obłąk 3, Wójcik, Szustak 1, Trutkowski, Kutek 5, Bąk 7 (3), Paździor, Kwieciński, Solarski, Glita 3, D. Kubisztal 6.

W ostatnią niedzielę drużyna z Buska przegrała w Kielcach jednym golem z rezerwami PGE VIVE, w zaległym, środowym meczu pokonała drugą drużynę Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, drużyny prowadziły na przemian, ale przewaga nie przekraczała dwóch goli.
W drugiej połowie przewaga Buskowianki była wyraźniejsza. Od stanu 18:21 w 39 minucie goście przez 12 minut nie dali sobie rzucić bramki, sami zdobyli osiem i rozstrzygnęli mecz.