2 liga koszykówki. AZS UJK Kielce przegrał z liderem, KKS Tur Basket Bielsk Podlaski po słabszej drugiej połowie (ZDJĘCIA)

Damian Wiśniewski
W meczu 14. kolejki rozgrywek drugiej ligi koszykówki AZS UJK Kielce przegrał we własnej hali z liderem, KKS Tur Basket Bielsk Podlaski. Gospodarze prowadzili po pierwszych dwóch kwartach, ale goście w drugiej połowie zapewnili sobie triumf.AZS UJK Kielce - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 78:85. Kwarty: 22:20, 17:13, 15:19, 24:33.AZS UJK: Sowa 11 (1/4 celnych rzutów za trzy), Czapla 6 (0/4), Nowik 10 (2/5), Osiakowski 11 (1/5), Parszewski 4 (0/1), Zygmunciak 10 (2/5), Jagiełło 10 (1/3), Wierzgała (0/1), Fugiński (0/1), Adamczyk 14 (1/2), Grad 2. Tur: Kuczyński 17 (1/5), Tradecki 16 (3/10), Weres 13 (3/9), Marczuk 7 (1/3), Grigoruk, Pruefer, Rojek 13 (1/7), Lewandowski 2 (0/1).Kielczanie bardzo dobrze zaczęli ten mecz. Po drugiej połowie prowadzili różnicą sześciu punktów, jednak w pewnych momentach drugiej kwarty ta różnica nad rywalem była nawet dziewięciopunktowa. Lider i jeden faworytów do walki o awans w dwóch ostatnich częściach spotkania stopniowo zyskiwał sobie przewagę i wygrał zasłużenie.- Po dobrym meczu niestety przegrywamy z Turem. Stworzyliśmy sobie warunki na zwycięstwo,  było blisko. Zespól był odpowiednio skupiony i zdeterminowany. Pierwsza połowa w obronie świetna, w ataku zabrakło kilku trójek po dobrych akcjach - napisał kielecki klub na swoim profilu na portalu facebook.com.Kolejny mecz kieleccy akademicy rozegrają dziewiątego stycznia, a ich wyjazdowym rywalem będzie drużyna UKS Trójka Żyrardów.Damian Wiśniewski.
W meczu 14. kolejki rozgrywek drugiej ligi koszykówki AZS UJK Kielce przegrał we własnej hali z liderem, KKS Tur Basket Bielsk Podlaski. Gospodarze prowadzili po pierwszych dwóch kwartach, ale goście w drugiej połowie zapewnili sobie triumf.AZS UJK Kielce - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 78:85. Kwarty: 22:20, 17:13, 15:19, 24:33.AZS UJK: Sowa 11 (1/4 celnych rzutów za trzy), Czapla 6 (0/4), Nowik 10 (2/5), Osiakowski 11 (1/5), Parszewski 4 (0/1), Zygmunciak 10 (2/5), Jagiełło 10 (1/3), Wierzgała (0/1), Fugiński (0/1), Adamczyk 14 (1/2), Grad 2. Tur: Kuczyński 17 (1/5), Tradecki 16 (3/10), Weres 13 (3/9), Marczuk 7 (1/3), Grigoruk, Pruefer, Rojek 13 (1/7), Lewandowski 2 (0/1).Kielczanie bardzo dobrze zaczęli ten mecz. Po drugiej połowie prowadzili różnicą sześciu punktów, jednak w pewnych momentach drugiej kwarty ta różnica nad rywalem była nawet dziewięciopunktowa. Lider i jeden faworytów do walki o awans w dwóch ostatnich częściach spotkania stopniowo zyskiwał sobie przewagę i wygrał zasłużenie.- Po dobrym meczu niestety przegrywamy z Turem. Stworzyliśmy sobie warunki na zwycięstwo, było blisko. Zespól był odpowiednio skupiony i zdeterminowany. Pierwsza połowa w obronie świetna, w ataku zabrakło kilku trójek po dobrych akcjach - napisał kielecki klub na swoim profilu na portalu facebook.com.Kolejny mecz kieleccy akademicy rozegrają dziewiątego stycznia, a ich wyjazdowym rywalem będzie drużyna UKS Trójka Żyrardów.Damian Wiśniewski. Damian Wiśniewski
W meczu 14. kolejki rozgrywek drugiej ligi koszykówki AZS UJK Kielce przegrał we własnej hali z liderem, KKS Tur Basket Bielsk Podlaski. Gospodarze prowadzili po pierwszych dwóch kwartach, ale goście w drugiej połowie zapewnili sobie triumf.

AZS UJK Kielce - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 78:85.
Kwarty:
22:20, 17:13, 15:19, 24:33.

AZS UJK: Sowa 11 (1/4 celnych rzutów za trzy), Czapla 6 (0/4), Nowik 10 (2/5), Osiakowski 11 (1/5), Parszewski 4 (0/1), Zygmunciak 10 (2/5), Jagiełło 10 (1/3), Wierzgała (0/1), Fugiński (0/1), Adamczyk 14 (1/2), Grad 2.
Tur: Kuczyński 17 (1/5), Tradecki 16 (3/10), Weres 13 (3/9), Marczuk 7 (1/3), Grigoruk, Pruefer, Rojek 13 (1/7), Lewandowski 2 (0/1).

Kielczanie bardzo dobrze zaczęli ten mecz. Po drugiej połowie prowadzili różnicą sześciu punktów, jednak w pewnych momentach drugiej kwarty ta różnica nad rywalem była nawet dziewięciopunktowa.

Lider i jeden faworytów do walki o awans w dwóch ostatnich częściach spotkania stopniowo zyskiwał sobie przewagę i wygrał zasłużenie.

- Po dobrym meczu niestety przegrywamy z Turem. Stworzyliśmy sobie warunki na zwycięstwo, było blisko. Zespól był odpowiednio skupiony i zdeterminowany. Pierwsza połowa w obronie świetna, w ataku zabrakło kilku trójek po dobrych akcjach - napisał kielecki klub na swoim profilu na portalu facebook.com.

Kolejny mecz kieleccy akademicy rozegrają dziewiątego stycznia, a ich wyjazdowym rywalem będzie drużyna UKS Trójka Żyrardów.