2. liga piłkarzy ręcznych. Buskowianka Busko-Zdrój powalczyła na boisku lidera

Archiwum
W zaległym meczu 2. ligi piłkarzy ręcznych, AZS AGH Kraków wygrał z Buskowianką Busko-Zdrój.

AZS AGH Kraków - Buskowianka Busko-Zdrój 26:23 (15:13)
Buskowianka: Duda, Smagór - Żarnowski 6, Mizdra 1, Krawczyk 1, Zawarczyński 1, Szustak 3, Trutkowski, M. Bąk 6, J. Bąk 2, Maj 1, Kwieciński 2, D. Kubisztal.

W swoim ostatnim meczu w tym sezonie Buskowianka zagrała jedno ze swoich lepszych spotkań, długimi fragmentami będąc godnym rywalem dla drużyny AZS AGH, która już wcześniej zapewniła sobie awans. Nieco słabiej drużyna trenera Tomasza Rosińskiego zagrała na początku spotkania. W 19 minucie zespół z Krakowa prowadził 12:6.

Ale od tego momentu goście zaczęli odrabiać straty, by w 33 minucie doprowadzić do remisu 15:15. Krakowianie odskoczyli na kilka bramek, ale szczypiorniści z Buska kilka razy dochodzili ich na różnicę jednego gola. Ostatni raz w 56 minucie, gdy było 24:23.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: