2. liga piłkarzy ręcznych. Pierwsza wygrana AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce w ostatnim meczu sezonu!

PK
W meczu grupy niemistrzowskiej drugiej ligi piłkarzy ręcznych, Stal II Mielec przegrała z AZS Politechniką Świętokrzyską Kielce.

Stal II Mielec - AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 23:29 (13:13)

AZS Politechnika: Spytek, Godzwon - Nawara 2, Banasik, Litwin, Pajączkowski 3, Rączka 10 (3), Klimek, Wołowiec, Żaba-Żabiński 2, Mazur 7 (1), Pobocha 2, Grdeń 3.

Do ostatniej kolejki trzeba było czekać na pierwsze w sezonie zwycięstwo szczypiornistów Politechniki Świętokrzyskiej. Ale w Mielcu kielczanie wygrali zasłużenie i przynajmniej w końcowej tabeli nie świecą zerem w rubryce "punkty".

Pierwsza połowa meczu była wyrównana, prowadzenie zmieniało się kilka razy. Na początku drugiej mielczanie odskoczyli na trzy bramki, w 35 minucie wygrywali 16:13. Ale od 38 minuty nastąpił okres bardzo dobrej gry gości, którzy 13 minut gry wygrali 10:1 i ze stanu 17:15 dla Stali zrobiło się 25:18 dla Politechniki.

POZNAJ KIELECKIE WAGS – PIĘKNE ŻONY I PARTNERKI PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

MARIUSZ JURASIK I GRZEGORZ TKACZYK POBIEGLI WŚRÓD GWIAZD [ZDJĘCIA]

ZOBACZ PIĘKNE KIBICKI NA MECZACH PIŁKI RĘCZNEJ [ZDJĘCIA]

TEN MECZ WYCISNĄŁ ŁZY. GWIAZDY PIŁKI RĘCZNEJ ZAGRAŁY DLA 4-LETNIEGO SEBASTIANA Z BUSKA