2. liga piłkarzy ręcznych. Pogoń AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce w Zabrzu prawie skuteczna

Archiwum
W meczu 2. ligi piłkarzy ręcznych. Górnik II Zabrze wygrał z AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce.

Górnik Zabrze - AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 34:32 (18:13)
AZS Politechnika: Kuczkowski, Łagoźny, Kość - Grdeń, Jamioł, Telka 2, Lasocki 7, Pajączkowski 2, Salwa 7 (1), Badoń 2, Kowalczyk 3, Żaba-Żabiński 6, Dufaj 2, P. Kurek, Banasik 1.

Mecz lepiej zaczęli gospodarze (6 minuta, 4:1), ale potem przewagę uzyskali kielczanie, którzy kilka razy zmniejszali straty do jednego gola. Jednak od stanu 9:8 w 18 minucie zabrzanie zdobyli sześć bramek z rzędu, co dało im w miarę wyraźne prowadzenie do przerwy.

W 41 minucie Górnik prowadził 25:19 i niewiele wskazywało na to, że w tym spotkaniu jeszcze będą emocje. Ale od tego momentu drużyna trenera Pawła Sieczki miała serię pięciu trafień. Do końca meczu jego przebieg wyglądał podobnie: gospodarze odskakiwali na trzy bramki, goście zmniejszali straty do jednego gola. Ostatni raz miejscowi minimalną różnicą prowadzili w 54 minucie - 30:29. W końcówce byli jednak skuteczniejsi.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: