2. liga piłkarzy ręcznych. Porażka SMS ZPRP II Kielce w Krakowie ze zwycięzcą rozgrywek

Archiwum
W meczu 2. ligi piłkarzy ręcznych, AZS AGH Kraków wygrał z SMS ZPRP II Kielce.

AZS AGH Kraków - SMS ZPRP II Kielce 33:24 (17:13)
SMS ZPRP II: Wysocki, Szczepanik - Makuła 1 (1), Wiaderny 4, Wiatrzyk 3, Michałowicz 4, Kacprzyński, Wawrzyniak 3, Majchrzak 2, Jarosz 4, Kotliński 3, Grzybowski.

AZS AGH Kraków ma już zapewnione pierwsze miejsce w grupie mistrzowskiej i awans. Kielczanie pojechali do Krakowa w dość okrojonym składzie, ale zaprezentowali się w Krakowie przyzwoicie. Wprawdzie ani raz w tym spotkaniu nie prowadzili, ale w pierwszej fazie meczu kilka razy doprowadzali do remisów. Ostatni raz w 12 minucie, kiedy było 7:7. W 18 minucie było 13:9 dla gospodarzy.

W pierwszej fazie gry po zmianie stron przewaga "akademików" była wyraźniejsza i w 42 minucie wygrywali 27:19. jednak od tego momentu drużyna SMS zdobyła pięć bramek z rzędu. W końcówce przewaga miejscowych znowu wzrosła.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: