2. liga piłkarzy ręcznych. Porażka Vive II Kielce z ASPR Zawadzkie

Archiwum
W meczu 2. ligi piłkarzy ręcznych, ASPR Zawadzkie wygrała z Vive II Kielce.

ASPR Zawadzkie - Vive II Kielce 33:30 (18:15)
Vive II: Pietrzyk, Kruk, Trela - Przybylski 2, Pinda 9, Wojciechowski 1, Więckowski 4, Siołek 7 (1), Sztandera 4, Kubicki 3, Haba, Machocki.

Kielczanie rozegrali niezły mecz na boisku czołowej drużyny grupy mistrzowskiej i do ostatniej fazy meczu mieli szanse na zdobycz punktową. Do 20 minuty spotkanie było wyrównane, obie drużyny na zmianę wychodziły na prowadzenie. Od stanu 8:9 w 17 minucie zaczęli dominować gospodarze, którzy w 21 minucie prowadzili 13:10.

Po przerwie goście szybko odrobili straty i kilka razy doprowadzali do remisu. Pierwszy raz w 39 minucie (21:21), ostatni - w 47 (26:26). Od tego drugiego momentu ASPR rzuciła trzy bramki z rzędu, w 51 minucie wygrywała 29:26 i w końcówce spotkania kontrolowała wynik.

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH ŁOMŻA VIVE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

KARACIĆ BIERZE NUMER PO JANCU. ZOBACZ, Z JAKIMI NUMERAMI W NOWYM SEZONIE BĘDĄ GRALI ZAWODNICY PGE KIELCE

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: