2. liga piłkarzy ręcznych. SMS ZPRP II Kielce wygrała z ASPR Zawadzkie po karnych

Archiwum
W zaległym meczu grupy mistrzowskiej 2. ligi piłkarzy ręcznych, SMS ZPRP II Kielce wygrała po rzutach karnych z ASPR Zawadzkie.

SMS ZPRP II Kielce - ASPR Zawadzkie 34:33 (29:29, 17:14)
SMS ZPRP: Błażejewski, Szczepanik - Rybarczyk, Makuła 4, Wiaderny 7, Wiatrzyk, Rożnowski 1, Kacprzyński 2, Wawrzyniak 9 (2), Majchrzak 1, Jarosz 2, Stempin 2, Kotliński, Grzybowski 1.

SMS ZPRP II zrobiła małą niespodziankę, pokonując po rzutach karnych wyżej notowanego (drugie miejsce) i bardziej doświadczonego rywala. A mogło być jeszcze lepiej, bo w 55 minucie gospodarze prowadzili 28:25.

Zespół z Kielc prowadził przez niemal całe spotkanie. W 6 minucie było 6:1, a w 14 - 10:5. ASPR kilka razy zmniejszała straty, ale drużyna trenera Zygmunta Kamysa niemal zawsze odpowiadała, znów zwiększając przewagę. Inaczej było w ostatnim kwadransie spotkania. W 44 minucie było 23:19 dla SMS, ale w ciągu trzech minut Zawadzkie doprowadziło do remisu 23:23. I tak było w końcówce, trzybramkowa przewaga pięć minut przed końcem nie wystarczyła do zdobycia kompletu punktów.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: