2. liga piłkarzy ręcznych. Wygrana Vive II Kielce ze Stalą II Mielec. Ale nie było łatwo

Archiwum
W meczu 2. ligi piłkarzy ręcznych, Vive II Kielce wygrało ze Stalą II Mielec.

Vive II Kielce - Stal II Mielec 32:24 (15:11)
Vive II: Wałach, Pietrzyk, Kruk - Górski, Bekier, Przybylski 3, Pinda 10 (1), Surgiel 3, Wojciechowski 4 (1), Więckowski, Siołek 3, Rękas 3, Sztandera 2, Kaczor 3, Erdenberger, Mochocki 1.

Rezerwy Stali Mielec to najsłabsza drużyna w grupie, która w dodatku przyjechała do Kielc w zaledwie 10-osobowym składzie. Kielecka ekipa wzmocniła się trzema zawodnikami z pierwszego zespołu - Miłoszem Wałachem, Cezarym Surgielem i Sebastianem Kaczorem, a mimo to mielczanom długo udawało się nawiązywać wyrównaną walkę.

W 3 minucie goście prowadzili 3:1, ale nasz zespół szybko odrobił straty, wyszedł na prowadzenie i zaczął je powoli powiększać. Do przerwy było plus 4.

Ale po zmianie stron zawodnicy Stali zaczęli odrabiać, w 38 minucie Vive II prowadziło tylko 17:15, w 46 minucie był remis 20:20, a jeszcze w 49 minucie gospodarze wygrywali tylko 22:21. Jednak w końcówce gracze z Mielca opadli z sił i skończyło się na ośmiobramkowej wygranej drużyny z Kielc.

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH ŁOMŻA VIVE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

KARACIĆ BIERZE NUMER PO JANCU. ZOBACZ, Z JAKIMI NUMERAMI W NOWYM SEZONIE BĘDĄ GRALI ZAWODNICY PGE KIELCE

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: