2. liga piłkarzy ręcznych. Wysoka wygrana Tężni Busko-Zdrój w Bochni

Archiwum
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, MOSiR Bochnia przegrał z Tężnią Busko-Zdrój.

MOSiR Bochnia - Tężnia Busko-Zdrój 28:39 (16:19)
Tężnia: Smagór, Tracz - Żarnowski 6 (1), Mizdra 4 (1), Szustak 4, Trutkowski 1 (1), Rogowski 1, Wojciechowski 4 (1), Maj 1, Kwieciński 5, Glita 10 (1), D. Kubisztal 3.

Mecz przebiegał pod pełną kontrolą drużyny z Buska, która była bardzo skuteczna. W 12 minucie drużyna trenera Tomasza Rosińskiego wygrywała 8:3 i w pierwszej połowie MOSiR nie zbliżył się już na mniej niż różnicę dwóch bramek. Po zmianie stron goście zagrali jeszcze lepiej, szczególnie w pierwszej fazie gry. W 43 minucie było 30:19 dla Tężni, która odniosła ostatecznie pierwsze zwycięstwo w 2022 roku.