20 minut i...po meczu. Juventa Perfopol Starachowice - Przebój Wolbrom 3:0

dor
Trzecie zwycięstwo z rzędu, a pierwsze w tym sezonie na własnym boisku odnieśli wczoraj piłkarze Juventy Perfopol Starachowice.

Arkadiusz Bilski, trener Juventy Perfopol:

-Mecz ułożył się dla nas bardzo dobrze. Od początku zaatakowaliśmy, staraliśmy się strzelić gola. Przyniosło to efekt w 10 minucie, później zdobyliśmy jeszcze dwie bramki. W drugiej połowie Przebój atakował, a my nastawiliśmy się na kontrataki.

Podopieczni trenera Arkadiusza Bilskiego pokonali Przebój Wolbrom 3:0, a losy spotkania rozstrzygnęli w pierwszych dwudziestu minutach, zdobywając trzy bramki.

Pierwszą w 10 minucie uzyskał Dariusz Anduła. Najpierw z jedenastu metrów uderzał Karol Kopeć, bramkarz sparował piłkę do boku i niezawodny Anduła dopełnił formalności, z kilku metrów posyłając piłkę do siatki. Na 2:0 pewnym strzałem z rzutu karnego podwyższył Grzegorz Tobiszewski, a "jedenastkę" wywalczył Karol Drej. Wynik spotkania ustalił Artur Kidoń, który uderzył w krótki róg po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Po przerwie Przebój próbował odrobić starty, częściej był w posiadaniu piłki, ale z tych akcji niewiele wynikało. W bramce Juventy Perfopol bardzo dobrze radził sobie bowiem Tomasz Wróblewski - był pewny na przedpolu, poza tym obronił jedną sytuację sam na sam. W końcówce spotkania gospodarze mogli jeszcze podwyższyć wynik, ale Dariusz Anduła trafił w poprzeczkę, a uderzenie Łukasza Szymoniaka było niecelne. Juventa Perfopol zasłużenie zainkasowała trzy punkty.