3 Liga. Czarni Połaniec pokonali Orlęta Radzyń Podlaski i nadal są w czołówce tabeli. Zobacz zdjęcia z tego spotkania

Bartosz Wartałowicz
Czarni pokonali 3:1 Orlęta. Zobacz więcej zdjęć z tego meczu >>>>>>>>>>>>
Czarni pokonali 3:1 Orlęta. Zobacz więcej zdjęć z tego meczu >>>>>>>>>>>>Dorota Prokop
Czarni Połaniec pokonali 3:1 Orlęta Radzyń Podlaski w 12 kolejce 3 Ligi grupy 4. Zespół Michała Szymczaka jest na 4 miejscu w tabeli i traci zaledwie 2 punkty do liderującej Siarki Tarnobrzeg. Zobaczcie relację i obszerną galerię zdjęć z meczu.

Wygrana Czarnych z Orlętami. Zespół Michała Szymczaka wciąż w czołówce 3 Ligi

Czarni Połaniec - Orlęta Radzyń Podlaski 3:1 (2:0)
Bramki: Tomasz Mucha 15, Konrad Guca 18, Arleison Martinez 87 - Artur Baliński 56.
Czarni: Wieczerzak- Bakowski, Załucki, Bawor (46 Arleison), Misztal - Banik, Wiktor (86. Kierys), Sumara (70 Łąk), Guca, Mucha - Gębalski (65. Żądło).
Żółta kartka: Żądło.

Zobacz galerię zdjęć z meczu

Pierwsze 10-15 minut było okresem dobrej gry gości, którzy mocno postawili się Czarnym Połaniec. Skuteczniejsi byli jednak gospodarze, którzy zdobyli błyskawiczne dwa gole. Najpierw w 15 minucie bramkarza Orląt pokonał Tomasz Mucha, a 3 minuty później podwyższył Konrad Guca. Czarni prowadzili i niewiele zapowiadało, że gościom uda się urwać jakiekolwiek punkty w tym meczu. W 56 minucie gola kontaktowego zdobył jednak Artur Baliński i spotkanie zrobiło się zacięte. Oba zespoły miały dobre okazje do zdobycia bramki, ale wynik ustalił dopiero w 87 minucie Arleison Martinez i pewne było, że 3 punkty zostaną w Połańcu.

Chcieliśmy się zrehabilitować za porażkę w ostatnim meczu z Podlasiem. Nie zagraliśmy tam żle, ale porażka 0:3 nas zabolała. Mieliśmy po tym meczu duże problemy kadrowe i tym bardziej cieszymy się z trzech punktów

- skomentował trener Czarnych, Michał Szymczak.