3 Liga. Czarni Połaniec przegrali z KS Wiązownica. Wisła Sandomierz straciła matematyczne szanse na utrzymanie w lidze. Zobacz zdjęcia

Bartosz Wartałowicz
Czarni Połaniec przegrali 1:4 z KS Wiązownica w ramach zaległej, 29 kolejki 3 Ligi grupy 4. Wisła Sandomierz straciła matematyczne szanse na utrzymanie w tej klasie rozgrywkowej.

Wysoka porażka Czarnych Połaniec. Zespół Michała Szymczaka znacznie zapunktował w Pro Junior System

Czarni Połaniec - KS Wiązownica 1:4 (1:0)
Bramki: Maciej Żądło 44 - Michał Musik 58, 85, Arkadiusz Kasia 64, Grzegorz Janiczak 72.
Czarni: Zieliński - Płużek, Bakowski, Załucki, Smoleń - Kardyś (64 Galara, 87 Kałaska), Śledź - Wątróbski (64. Misztal), Wiktor (64. Banik), Żądło - Łąk
Żółte kartki: Śledź, Łąk

Do końca pierwszej połowy wynik wyglądał nieźle. W 44 minucie Czarni wyszli na prowadzenie. Dorota Prokop

Trener Michał Szymczak, niemal pewny utrzymania jego zespołu na poziomie trzeciej ligi, postanowił zdobyć dużo punktów w klasyfikacji Pro Junior System i wystawił 8 młodzieżowców w pierwszym składzie. Odbiło się to na jakości zespołu, choć do przerwy to Czarni prowadzili po trafieniu Macieja Żądło w 44 minucie. W drugiej połowie goście wzięli się jednak za strzelanie i czterokrotnie pokonali młodego Tomasza Zielińskiego.