3. liga. Derbowy mecz Czarni Połaniec - Star Starachowice zakończył się remisem 1:1. Zobacz ciekawą galerię zdjęć

Jaromir Kruk
Czarni Połaniec zremisowali ze Starem Starachowice 1:1
Czarni Połaniec zremisowali ze Starem Starachowice 1:1 Dorota Prokop
W derbowym meczu trzeciej ligi piłkarze Czarnych Połaniec zremisowali ze Starem Starachowice 1:1.

Czarni Połaniec - Star Starachowice 1:1 (0:1)
Bramki: Arleison Martinez 86 - Michał Ambrozik 39.
Czarni: Wieczerzak - Smoleń (56 Załucki), Bakowski, Bawor, Misztal - Wiktor (56 J. Wójcik), Chmielowiec, Kałaska - Mucha (72 Łąk), Arleison (89 Żądło), Banik (72 Sumara).
Star: Lipiec - M. Styczyński (46 Majdanewycz), Jagiełło, Bracik, P. Stefański (86 Persona) - Duda, Ambrozik (70 Kot) - Mikos (59 Handzlik), Puton, Wcisło - Palonek (59 Śliwiński).
Żółte kartki: Mucha - Mikos, M. Styczyński.
Sędziował: Sebastian Krasny (Kraków).
Widzów: 250.

Zobacz zdjęcia z meczu

Przed pierwszym gwizdkiem poświęcono minutę ciszy Grzegorzowi Strzale, zasłużonej postaci Czarnych, kibicowi i sponsorowi klubu z Połańca. W pierwszej połowie lepiej grał Star dokumentując to trafieniem Kacpra Ambrozika po asyście Michała Wcisło. Potem okazje dla gości zmarnowali Tomasz Palonek, Oleksii Majdanewycz, Szymon Kot, a Włodzimierz Puton w 42 minucie z wolnego trafił w poprzeczkę.

Z czasem do głosu doszli Czarni, dużo ożywienia wniósł 17-letni Jakub Wójcik. Wyrównał głową Arleison Martinez, a zdaniem ludzi ze Staru sędzia nie odgwizdał wolnego za faul w środku pola na Tomaszu Personie. Inne zdanie mieli na ten temat gospodarze, którzy zmuszali do wysiłku Pawła Lipca.