3 liga. ŁKS Probudex Łagów ograł na wyjeździe Podlasie Biała Podlaska

Damian Wiśniewski
Marcin Radzimowski
W meczu 19. kolejki grupy czwartej trzeciej ligi. ŁKS Probudex Łagów pokonał na wyjeździe Podlasie Biała Podlaska 2:0. Podopieczni trenera Ireneusza Pietrzykowskiego zagrali dobre spotkanie.

Podlasie Biała Podlaska - ŁKS Probudex Łagów 0:2 (0:1)
Bramki:
Adam Imiela 40 (k), Kacper Rogoziński 55
ŁKS Probudex: Michalski 6 - Ślefarski 6, Czerwiak 6, Kolasa 6, Borowiak 6 (60. Filip Rogoziński 4) - Rogala 7, Biesiada 7, Mójta 6, Imiela 7 (81. Rybus) - Amarildo 7 (68. Buczek 3), Kacper Rogoziński 8.

- Na pewno zasłużone zwycięstwo. Mieliśmy kontrolę przez praktycznie 90 minut. Mieliśmy przewagę przez pełne 90 minut gry i stworzyliśmy sobie więcej sytuacji bramkowych, aniżeli nasi rywale - powiedział nam po meczu trener zespołu z powiatu kieleckiego, Ireneusz Pietrzykowski.

Dla jego podopiecznych było to o tyle ważne zwycięstwo, że z Podlasiem na jego boisku wcale nie zawsze gra się łatwo. Niedawno 2:3 przegrała tam Siarka Tarnobrzeg, mimo że prowadziła do przerwy 2:0.

Dla beniaminka z Łagowa zwycięstwo w Białej Podlaskiej było już trzecim triumfem w tym sezonie ligowym.