3 liga. Orlęta Radzyń Podlaski - Czarni Połaniec 2:2. Pierwszy punkt Czarnych zdobyty wiosną

Damian Wiśniewski
W meczu 20. kolejki rozgrywek grupy czwartej piłkarskiej trzeciej ligi Czarni Połaniec zremisowali na wyjeździe z Podlasiem Biała Podlaska. Tym samym zdobyli swój pierwszy punkt wiosną.

Orlęta Radzyń Podlaski - Czarni Połaniec 2:2 (0:1)
Bramki:
Patryk Szymala 61 z karnego, Sebastian Kaczyński 63 - Mateusz Załucki 25, Adrian Gębalski 86 z karnego.
Żółte kartki: Koncewicz-Żyłka, Rycaj, Korolczuk - Bażant, Smoleń, Hul.
Orlęta: Nowacki - Chyła, Szymala, Koncewicz-Żyłka (70. Vahe), Chaliadyka, Koszel (46. Zdybowicz), Kaczyński (83. Skrzyński), Karol Rycaj (78. Dominik Rycaj), Korulczyk, Ćwik (46. Ozimek), Kamiński.
Czarni: Wieczerzak - Załucki, Bakowski, Bażant, Ferens (66. Mucha), Gębalski, Hul (78. Kron), Woś (78. Bawor), Smoleń, Kramarz, Wątróbski (68. Krępa)

Początkowo przewagę w meczu miała drużyna z Radzynia Podlaskiego. jednak strzały jej zawodników albo były niecelne, albo były wyłapywane przez bramkarza. W 25. minucie to jednak Czarni objęli prowadzenie, a swojego pierwszego gola po powrocie do klubu strzelił Mateusz Załucki.

W drugiej połowie, w 61. minucie spotkania do remisu doprowadził Patryk Szymala, a chwilę Sebastian Kaczyński dał gospodarzom prowadzenie. Czarni starali się odpowiadać, ale brakowało im skuteczności. Dopiero pod koniec spotkania strzałem z rzutu karnego wynik na 2:2 ustalił Adrian Gębalski.