3 liga. Porażka Czarnych Połaniec z Sołą w Oświęcimiu. Za tydzień zakończenie sezonu i mecz ze Spartakusem Daleszyce

Zaktualizowano
W meczu 33 kolejki trzeciej ligi, Czarni Połaniec przegrali 0:2 z Sołą w Oświęcimiu.

Soła Oświęcim - Czarni Połaniec 2:0 (1:0)
Bramki: Adrian Wójcik 14, Daniel Feruga 57.
Soła: Szelong - Kasolik, Pieprzyca, Witkowski, Rutkowski, Szela (90 Rogala), Wójcik (88 Ceglarz), Wyjadłowski (35 Kuczak), Feruga, Chowaniec, Duda.
Czarni: Borusiński - Wątróbski, Załucki, Witek, Misztal, Janiec (78 Dereń), Karólak (76 Meszek), Bawor (57 Michalik), Tetlak, Krępa (86 Zięba), Skiba.

W 14 minucie gospodarze objęli prowadzenie. Po zagraniu piłki z rzutu rożnego przez Daniela Feruge do piłki w polu karnym najwyższej wyskoczył Adrian Wójcik i strzałem głową pokonał Jakuba Borusińskiego.
Wynik meczu ustalił w 57 minucie Daniel Feruga. Kapitan gospodarzy podkręcając mocno futbolówkę posłał ją w okienko bramki Borusińskiego.
Gola kontaktowego kilka minut później mógł strzelić Rafał Michalik, ale z kilku metrów posyłał piłkę wysoko ponad poprzeczkę.

- Dwie bramki Soła zdobyła po stałych fragmentach gry przy naszych błędach. W tym meczu przyglądaliśmy się zawodnikom, którzy ewentualnie u nas zostaną na nowy sezon już w czwartej lidze. Już myślimy jeżeli chodzi o sprawy kadrowe pod kątem następnego sezonu. Zmian kadrowych będzie raczej sporo. W ostatnim meczu zagramy z zespołem, który będzie jednym z naszych rywali w czwartej lidze - mówił po meczu, Krzysztof Łętocha, trener Czarnych.

Za tydzień podopieczni trenera Krzysztofa Łętochy zakończą sezon meczem na własnym boisku ze Spartakusem Daleszyce.