3. liga. Wisła Sandomierz przegrała ważny mecz z Wiązownicą 0:1. Pogrążył ją były zawodnik ŁKS Łagów Mateusz Mianowany

Bartosz Wartałowicz
Dorota Kułaga
Wisła przegrała z Wiązownicą  0:1
Wisła przegrała z Wiązownicą 0:1 Marcin Słoka
W zaciętym meczu trzeciej ligi Wisła Sandomierz przegrała z Klubem Sportowym Wiązownica 0:1.

Wisła Sandomierz przegrała ważny mecz z Wiążownicą

Wisła Sandomierz - KS Wiązownica 0:1 (0:0)
Bramka: Mateusz Mianowany 47.
Wisła: Czarnogłowski (80 Jabłoński) - Bik (85 Kościółek), Khorolskyi, Sudy, Cichoń - Szczypek (85 Kotalczyk), Furman (60 Pryliński), Michalczyk (85 Stokłosa) - Wyjadłowski, Abate, Uciński.
Żółte kartki: Bik (Wisła).

Zobacz zdjęcia z meczu

Jedyną bramkę w tym meczu zdobył Mateusz Mianowany, wychowanek Alitu Ożarów, który ostatnio występował w ŁKS Łagów. - Przegraliśmy bardzo ważny mecz. Nie mogę odmówić moim zawodnikom zaangażowania, ale porażki bolą. W pierwszej połowie rywal prowadził grę. Po strzelonej bramce, na początku drugiej połowy, przeciwnik się cofnął. Mogliśmy odwrócić losy meczu, dwie okazje miał Kamil Uciński. Pod koniec meczu jeszcze nasz bramkarz doznał urazu. Działo się dużo, ale bez happy-endu - powiedział trener Wisły, Robert Chmura.