3 liga. Wisła Sandomierz w meczu sparingowym zremisowała 3:3 z Wisłoką w Dębicy

Kacper Piechniak w meczu z Wisłoką Dębica strzelił dwa gole dla Wisły Sandomierz. Dorota Kułaga
W piłkarskim meczu kontrolnym, Wisła Sandomierz zremisowała 3:3 z Wisłoką w Dębicy. Dwa gole strzelił, Kacper Piechniak, a jednego zawodnik testowany.

Wisłoka Dębica - SKS Wisła Sandomierz 3:3 (0:0)
Wisła (1 połowa): Wierzgacz - Łata, Konefał, zawodnik testowany 1, Ferens - zawodnik testowany 2, Sudy, Siedlecki, zawodnik testowany 3 - zawodnik testowany 4, Piechniak.
Wisła (2 połowa): Gospodarczyk - Trojanowski, zawodnik testowany 1, Konefał, Kolbusz - zawodnik testowany 2, Sudy, Siedlecki, Sornat - Kamiński, Poński.

Dariusz Pietrasiak, trener Wisły testował czterech nowych piłkarzy. Po meczu nie zapadły żadne decyzje kadrowe. W tym gronie było dwóch napastników. Pozyskanie zawodnika na tą pozycję to priorytet w zimowym okienku transferowym. Po odejściu Michała Mokrzyckiego do Ruch Chorzów i ewentualnym Wiktora Putina do GKS Bełchatów, Wisła zostanie bez dwóch podstawowych ofensywnych piłkarzy z rundy jesiennej.

W meczu z Wisłoką nie zagrali, Jarosław Piątkowski i Patryk Wilk (pozyskany ze Stali Gorzyce). Obaj narzekają na drobne urazy w tym tygodniu powinni już wrócić do treningów.

Wisła już przegrywała 3:0, ale zdobyła uratować remis w meczu w liderem czwartej ligi podkarpackiej. Gola strzelił w 90 minucie jeden z testowanych piłkarzy.

Na ten tydzień, Wisła Sandomierz nie ma w planie żadnej gry kontrolnej, ale to się może zmienić.