3 liga. Wisła Sandomierz zremisowała w zaległym meczu z Podlasiem Biała Podlaska

Damian Wiśniewski
Marcin Radzimowski
W zaległym meczu 16. kolejki grupy czwartej piłkarskiej trzeciej ligi, rozgrywanym w środę 18 listopada, Wisła Sandomierz zremisowała na własnym boisku z Podlasiem Biała Podlaska 2:2.

Wisła Sandomierz - Podlasie Biała Podlaska 2:2 (2:0)
Bramki:
Jarosław Piątkowski 34, Marcin Sudy 42 - Paweł Zabielski 64, 69
Wisła: Polit – Kmiotek, Kuśmierczyk, Sudy, Kołoczek – Piątkowski, Tyl, Spring (80. Matuszewski), Siedlecki, Bełczowski (67. Klockowski) – Zawiślak.

Dla ekipy z Sandomierza to trzeci ligowy mecz z rzędu, którego nie potrafiła zakończyć zwycięstwem. W poprzednich dwóch najpierw zremisowała 3:3 z Wólczanką Wólką Pełkińska, a następnie przegrała 1:2 z rezerwami kieleckiej Korony.

Tym razem wiślacy mogą o tyle mocniej żałować, że do przerwy prowadzili 2:0. Nie potrafili jednak zagrać dwóch połów na tak samo dobrym poziomie.

- Nasza gra diametralnie zmieniła się po przerwie. W pierwszej części spotkania to my dominowaliśmy i byliśmy lepszą ekipą, ale w drugiej połowie oddaliśmy pole do gry naszym rywalom. Dlatego wynik remisowy należy uznać za sprawidliwy - powiedział nam kierownik drużyny zespołu z Sandomierza, Piotr Chorab.

Po tym meczu Wisła Sandomierz ma 34 punkty zdobytych w 19 pojedynkach. Pozwala jej to na zajmowanie czwartego miejsca w tabeli ligowej.

W środę rozegrano także inny zaległy mecz w tej grupie czwartej ligi, a Sokół Sieniawa ograł Orlęta Radzyń Podlaski 4:3.

W zaległym spotkaniu czwartej ligi świętokrzyskiej natomiast Pogoń Staszów ograła 3:1 Naprzód Jędrzejów.