Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W emocjonującym meczu czwartej ligi GKS Rudki zremisował z...

4. liga. Duże emocje, sześć bramek w meczu GKS Rudki z Neptunem Końskie [ZDJĘCIA]

W emocjonującym meczu czwartej ligi GKS Rudki zremisował z Neptunem Końskie 3:3.
GKS Rudki - Neptun Końskie 3:3 (2:3)
Bramki: Radosław Dawidowicz 30, Piotr Jedlikowski 37, 55 - Karol Armata 3, Krzysztof Słaby 43, 44.
GKS:
Rafalski – Nawrot Ż (76. Kita), Stefański, Szymoniak, Broniś, Jedlikowski, R. Dawidowicz, B. Wiecha, Sito (46. D. Kowalski), K. Wiecha, Stachura.
Neptun: Herda – Skalski, Kwiecień, Słaby (80. Skoczylas), Armata, Sztandera (80. Pach), Wojna Ż, Urban, Kotarzewski (85. Sroka), Markowicz, Białas.
Pierwsza akcja Neptuna przyniosła mu prowadzenie. Na strzał z ostrego konta zdecydował się Karol Armata i drużyna z Końskich cieszyła się z bramki. W 30. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w wykonaniu Jakub Stachury, gola głową zdobył Radosław Dawidowicz.
Trener Paweł Jaworek, rolę skrzydłowych przydzielił natomiast Piotrowi Jedlikowskiemu oraz Dominikowi Sito. Pierwszy z wymienionych, w swoich poczynaniach ofensywnych okazał się skuteczny.
Do tego stopnia, iż dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców. Jeszcze przed przerwą, wychowanek ostrowieckiego KSZO zaskoczył bramkarza Neptuna uderzeniem z prawej nogi - informuje Fanpage GKS Rudki.
(dor)

Damian Jeszke po meczu Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - GKS Tychy. Zobacz wideo!