4 liga. Wysokie zwycięstwa Neptuna Końskie z Łysicą Bodzentyn i Partyzanta Radoszyce z Kamienną Brody

Piłkarze Neptuna Końskie wysoko wygrali z Łysicą Bodzentyn.
Piłkarze Neptuna Końskie wysoko wygrali z Łysicą Bodzentyn. Neptun Końskie
W meczach 26 kolejki świętokrzyskiej czwartej ligi, Neptun Końskie pokonał na własnym boisku 5:1 Łysicę Bodzentyn. Partyzant Radoszyce wygrał 3:0 z Kamienną w Brodach.

Neptun Końskie - Łysica Bodzentyn 5:1 (3:0)
Bramki: Dariusz Dutkiewicz 13, Krzysztof Pach 16, 72, 77, Jan Sroka 34 - Mirosław Kalista 74.

Neptun: Herda — Gardynik (79 Pilarski), Dutkiewicz, Maciejewski, Skalski, Szymoniak, Kwiecień (87 Owczarek), Zacharski (77 Milcarz), Armata, Sroka (67 Jamróz), Pach.

Już do przerwy wicelider tabeli, Neptun prowadził trzema golami i było wiadomo, że trzy punkty zostaną w Końskich.
W 46 minucie, Mariusz Zacharski nie wykorzystał rzutu karnego. Strzał naszego zawodnika obronił bramkarz Łysicy.

Kamienna Brody - Partyzant Radoszyce 0:3 (0:3)
Bramki: samobójcza 12, Paweł Markowicz 32, Wojciech Tyczyński 45.

Partyzant: Kaszuba — Samburski, Pańczyk, Morgaś, Piwowarczyk, Dymek, Kos, Opara, Nieszporek, Tyczyński, Markowicz.

Partyzant pojechał do Brodów na mecz z Kamienną bardzo osłabiony, bez sześciu zawodników (kartki, kontuzje i sprawy losowe) i pewnie pokonał gospodarzy, którzy jakby już pogodzili się ze spadkiem do ligi okręgowej.