8 medali Karate Klub Morawica na zawodach w Warszawie. Na turnieju rywalizowało 140 zawodników. Zobacz zdjęcia

Bartosz Wartałowicz
Duży sukces Karate Klub Morawica. Zawodnicy tego klubu ukończyli zawody w Warszawie, z ponad 8 medalami. Archiwum prywatne
Karate Klub Morawica zdobył aż 8 medali na zawodach w Warszawie, które odbywały się 21 maja. Na turnieju pojawiło się około 140 zawodników z 11 klubów. Zobaczcie zdjęcia z turnieju.

Sukces Karate Klub Morawica na turnieju w Warszawie

Reprezentacja Karate Klub Morawica i Piekoszów zdobyła aż 8 medali, z czego dwa wygrała Kinga Rabiej, która w konkurencji kumite była najlepsza, a w konkurencji kata zajęła drugie miejsce. Pierwsze miejsce zajęli również Lena Strójwąs i Feliks Strójwąs. Srebro powędrowało do Patrycji Gałeckiej i Olimpii Chrobak, a na najniższym stopniu podium stanęli Oliwia Łebek i Bartosz Pawlak. Zobaczcie kilka ujęć z tego turnieju.

Zawodnicy naszego Klubu Karate Morawica i Piekoszów znów spędzali aktywnie niedzielę, tym razem nie w leśnym otoczeniu alena turnieju w Warszawie. Coroczny turniej zorganizowany przez shihan Mariusza Mazura BKKK zgromadził 140 zawodników z 11 klubów. Młodzi zawodnicy z naszego klubu mogli rywalizować w konkurencji kata i kumite. Warto wspomnieć, że cały turniej przebiegał sprawie i dobrej sportowej rywalizacji, a zakończył się wspólnym posiłkiem z grilla. Chciałbym pogratulować swoim zawodnikom.

- powiedział Andrzej Horna.

Reprezentacja KKM zdobyła łącznie 8 medali tj. 7 w konkurencji kumite i 1 w konkurencji kata. Poniżej wszystkie wyniki.