8 medali zawodników Karate Klub Morawica na turnieju CARPATHIA CUP Rzeszów. Startowało ponad 700 zawodników z 8 krajów. Zobacz zdjęcia

Bartosz Wartałowicz
Karate Klub Morawica zdobył 8 medali na turnieju CARPATHIA CUP Rzeszów, który odbywał się 27 i 28 maja. W zawodach startowało ponad 700 uczestników.

8 medali zawodników Karate Klub Morawica na turnieju w Rzeszowie

Najlepiej w swoich kategoriach spisali się Lena i Feliks Strójwąs, którzy zdobyli złoto na turnieju w Rzeszowie. Znana już w województwie świętokrzyskim Kinga Rabiej musiała się zadowolić srebrnym medalem. Poniżej pełna klasyfikacja zawodników KKM. Zapraszamy również do odwiedzenia galerii zdjęć.