A klasa grupa 1. KS Smyków przegrał z Lechią Strawczyn w meczu na szczycie. Była niesamowita dziecięca eskorta. Zobacz zdjęcia i skrót meczu

Bartosz Wartałowicz
KS Smyków przegrał 1:2 z Lechią Strawczyn w ramach 22 kolejki A klasy grupy 1. Ozdobą meczu było trafienie Karola Nieszporka z 28 minuty. Zobacz zdjęcia i skrót meczu.

Porażka KS Smyków w meczu z Lechią Strawczyn

KS Smyków - Lechia Strawczyn 1:2 (1:0)
Bramki - Karol Nieszporek 28 - Rafał Kurczyński 53, Bartosz Sosiński 81
KS Smyków: Mendygrał - Jurek, Zbróg, Grabarczyk (84. Grochowski), Kasiński - Gorzelak (84. Momot), Górecki Mateusz, Nieszporek, Młodziński (73. Miłosz Górecki ) - Cołta (55. Staciwa), Grudzień
Lechia: Boroń - Błaszczyk, Majka, Kozieł, Kuterasinski - Picheta (56. Lis), Szałach (46. Paluch), Kurczyński, Ernestowicz (69. Kobiec), Sosiński - J. Karpacz (90. Nawrot).

Ozdobą meczu było kapitalne trafienie Karola Nieszporka w 28 minucie. Piłkarz KS Smyków uderzył nie do obrony z okolic 25 metra . To jednak nie wystarczyło na dobrze dysponowanych gości, którzy odwrócili wynik w drugiej połowie, po trafieniach Rafała Kurczyńskiego i Bartosza Sosińskiego. Zobaczcie zdjęcia z meczu, oraz z dziecięcej eskorty.

Zachęcamy również do obejrzenia skrótu tego spotkania.

• 1. Partyzant Radoszyce 21 58 99-12
  • 2. Astra Piekoszów 22 45 51-27
  • 3. Lechia Strawczyn 22 42 68-47
  • 4. KS Smyków 21 41 52-47
  • 5. Victoria Mniów 22 39 51-28
  • 6. Moravia Anna-Bud II Morawica 22 39 55-38
  • 7. Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn 21 35 46-30
  • 8. Zryw Łopuszno 22 33 57-55