A klasa grupa 1. KS Smyków przegrał z ULKS Łączna na zakończenie sezonu. Pomimo wygranej, zespół gości spadł z ligi. Zobacz zdjęcia

Bartosz Wartałowicz
KS Smyków przegrał z ULKS Łączna 1:3 w 26 kolejce A klasy grupy 1. Pomimo wygranej, goście spadli do B klasy. Zobacz zdjęcia.

KS Smyków przegrał w ostatniej kolejce z ULKS Łączna. Zespół z powiatu skarżyskiego spadł do B klasy

KS Smyków - ULKS Łączna 1:3 (1:2)
Bramki: Krzysztof Pach 5 - Paweł Działak z karnego 30, Dawid Bryczkiewicz 37, Konrad Wawrzycki 76.

KS Smyków lepiej wszedł w to spotkanie. Już w 5 minucie na prowadzenie gospodarzy wyprowadził Krzysztof Pach, ale po pół godziny gry na tablicy wyników znowu był remis, po dobrze wykonanym rzucie karnym przez Pawła Działaka. Goście zmotywowani ruszyli do ataku i udało się im wyjść na prowadzenie jeszcze przed przerwą po trafieniu Dawida Bryczkiewicza. W drugiej połowie padł decydujący cios ze strony ULKS Łączna, a autorem gola był Konrad Wawrzycki. Pomimo wygranej, zespół Tadeusza Żmijewskiego spadł do klasy B.

• 1. Partyzant Radoszyce 26 73 125-16
  • 2. Astra Piekoszów 26 54 74-35
  • 3. Moravia Anna-Bud II Morawica 26 51 69-40
  • 4. Victoria Mniów 26 48 63-35
  • 5. Lechia Strawczyn 26 48 77-54
  • 6. Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn 26 44 62-48
  • 7. KS Smyków 26 44 57-64
  • 8. Radiator$ Stąporków 26 36 43-45