Adrian Frańczak nie jest już piłkarzem KSZO. Kontrakt został...

  Adrian Frańczak nie jest już piłkarzem KSZO. Kontrakt został rozwiązany z winy klubu!

  /dor/

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Adrian Frańczak nie jest już piłkarzem KSZO.

  Adrian Frańczak nie jest już piłkarzem KSZO. ©fot. Rafał Soboń

  Pierwszoligowy KSZO stracił kolejnego czołowego piłkarza. W środę Polski Związek Piłki Nożnej rozwiązał kontrakt tego zawodnika z winy ostrowieckiego klubu.
  Adrian Frańczak nie jest już piłkarzem KSZO.

  Adrian Frańczak nie jest już piłkarzem KSZO. ©fot. Rafał Soboń

  - Cała sprawa trwała najwyżej minutę, wszystko potoczyło się błyskawicznie. Jak usłyszeli, jak wygląda moja sytuacja, jakie klub ma zadłużenie, to chyba nikt nie miał wątpliwości jaką podjąć decyzję. Jestem już wolnym zawodnikiem - mówił nam Adrian Frańczak, były już zawodnik ostrowieckiego klubu. Jego kontrakt został rozwiązany ze względu na zaległości finansowe, jakie ma wobec niego KSZO.

  -Nie wiem, czy można tu mówić o zadowoleniu.
  Dobrze, że tak to się skończyło, chociaż wiadomo, że kilka ładnych lat spędziłem w KSZO, byłem tutaj od początku swojej przygody z piłką. Łezka się w oku zakręciła. Szkoda, że w takich okolicznościach rozstaję się z tym klubem, ale cóż, takie jest życie. Nie mogłem dłużej czekać - dodał Adrian Frańczak, który prawdopodobnie trafi do Olimpii Grudziądz. Pójdzie więc w ślady Jarosława Białka i Michała Wróbla.

  -Telefony dzwonią, ale najbliżej jest mi do Olimpii, ta oferta jest konkretna, jestem już po rozmowach z przedstawicielami tego klubu. W czwartek pożegnam się z kolegami, trenerami i innymi osobami z KSZO i wyjadę do Grudziądza - powiedział 23-letni pomocnik.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Studniówki

  Wideo