Agnieszka Wrona zaczęła sezon letni

/dor/
Agnieszka Wrona z KKL Kielce, srebrna medalistka ostatnich mistrzostw Polski seniorów w skoku o tyczce, rozpoczęła sezon letni. Fot. Dorota Kułaga

Podczas zawodów w Bydgoszczy wygrała konkurs skoku o tyczce wynikiem 3.90 m. Teraz zawodniczkę kieleckiego klubu czeka udział w mistrzostwach Polski AZS, które odbędą się w Łodzi.

Inni zawodnicy KKL Kielce startowali na zawodach w Częstochowie. Tomasz Borowicz zwyciężył w jednej z serii biegu na 100 m - 11.33. Katarzyna Kozak również wygrała serię eliminacyjną na 100 m - 13.15, a na 200 m uzyskała czas - 26.77. Ponadto Ewelina Dryja była druga na 800 m z wynikiem 2.28,42.