Akademia Piłkarska SKS Star Starachowice dwukrotnie trzecia

/KAR/
W minioną sobotę w Starachowicach odbył się turniej piłkarski chłopców z rocznika 2006. W rozgrywkach wzięły dwa zespoły, organizatorzy Akademia Piłkarska SKS Star Starachowice oraz Akademia Piłkarska Stalowa Wola. Obie drużyny wystawiły do gry po dwa zespołu. Dwa pierwsze miejsca przypadły gościom ze Stalowej Woli. Na trzeciej i czwartej pozycji uplasowali się gospodarze.

Natomiast w minioną niedzielę, także w Starachowicach do rywalizacji przystąpili chłopcy z rocznika 2004. Akademia Piłkarska SKS Star Starachowice, która była organizatorem zawodów zajęła trzecie miejsce. Zwyciężyła Wisła Kraków.

W fazie finałowej drużyna ze Starachowic uległa Broni Radom 1:2 i Wiśle Kraków 0:1 oraz zwyciężyła z Akademią Piłkarską Skarżysko-Kamienna 2:0.

Klasyfikacja końcowa turnieju: 1. Wisła Kraków, 2. Broń Radom I, 3. Akademia Piłkarska SKS Star I Starachowice, 4. Akademia Piłkarska Skarżysko, 5 Juventa Starachowice, 6 Broń Radom II, 7, AF Tomasz Hajto, 8. Akademia Piłkarska SKS Star II Starachowice.

Najlepszym strzelcem w tej kategorii został zawodnik Akademii Piłkarskiej Star Mikołaj Mączakowski.