Alan Mazur i Ernest Miszczyk z Kielc trenowali online z mistrzem Tats Nakamura z Japonii [ZDJĘCIA]

dor
Dwaj sensei z Kielc Alan Mazur z klubu Shiro oraz Ernest Miszczyk z klubu Chikara w niedzielę trenowali online z mistrzem Tats Nakamura z Japonii. Fot. Archiwum prywatme
Dwaj sensei z Kielc Alan Mazur z klubu Shiro oraz Ernest Miszczyk z klubu Chikara w niedzielę trenowali online z mistrzem Tats Nakamura z Japonii. Celem spotkania było szlifowanie umiejętności szkoleniowych.

W niedzielę odbył się trening online dla wszystkich sensei z IKO NAKAMURA Polska. Panel treningowy poprowadził Shihan Tats Nakamura (7 dan) z Japonii który obecnie jest jednym z liderów w Kanadzie (Vancuwer) w strukturach IKO NAKAMURA.

- Sesja treningowa poświęcona była kihon, czyli podstawowym technikom sztuki walki. Shihan zwracał uwagę na pewne szczegóły, które warto wprowadzić podczas szkolenia młodych karateków - relacjonuje sensei Alan Mazur (2 dan), prezes i trener w klubie karate Shiro, prowadzący zajęcia w Bilczy i Chęcinach.

Z Kielc w treningu uczestniczył też sensei Ernest Miszczyk (3 dan), prezes klubu karate Chikara. Obaj sensei są przedstawicielami IKO NAKAMURA.

- Dla mnie treningi z mistrzem, który posiada siódmy dan, są niezwykle cenne. Wiedzę i umiejętności przekładam na praktykę w salach klubu, co przynosi korzyści dla moich uczniów. Niedzielne spotkanie również zaowocuje - zaznacza sensei Alan Mazur.

EURO 2020: Kiedy zagramy, jeśli awansujemy?

Wideo

Dodaj ogłoszenie