Ale emocje! Kibice na meczu Korona Kielce - Legia Warszawa. Działo się na trybunach! Kibicowaliście? Zobaczcie zdjęcia - część 3

Redakcja Polska Press
Kibice na meczu Korona - Legia. Zobacz więcej na kolejnych slajdach >>>
Kibice na meczu Korona - Legia. Zobacz więcej na kolejnych slajdach >>>Dorota Prokop
W niedzielę 25 lutego Korona Kielce zremisowała u siebie z Legią Warszawa w meczu PKO BP Ekstraklasy. Emocje były na boisku i na trybunach. Byliście na tym spotkaniu? Zobaczcie trzecią część zdjęć!

Kibice na meczu Korona Kielce - Legia Warszawa

Mecz Korona Kielce - Legia Warszawa był bardzo emocjonujący. Żółto-czerwoni przegrywali już 0:2 i 1:3, ale dzięki bramce Adriana Dalmau w doliczonym czasie gry do drugiej połowy ostatecznie zremisowała 3:3. W pierwszej połowie gola dla Korony strzelił Martin Remacle, w drugiej części spotkania trafił także Jewgienij Szykawka.

Bardzo dużo działo się także na trybunach - Suzuki Arena była szczelnie wypełniona! Zobaczcie na zdjęciach, co się działo:

Więcej na temat meczu piszemy tutaj:

Zobacz dwie pozostałe galerie kibiców:

Kibice Korony byli dla swojej drużyny dwunastym zawodnikiem. Zdzierali gardła o pierwszej do ostatniej minuty i mocno przyczynili się do tego, że kielczanie w końcówce zdołali zapewnić sobie punkt.